Trainingsschema

Dit schema loopt van 23-8-2021 t/m 30-11-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Rosalie Blaak VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Jill Broekema The Indian Maharadja - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Fleur van Munster Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Jill Broekema The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Isa Kuipers
Mia Kuipers
VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Ilse Doldersum The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Bastiaan Rosenbrand VDL - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Annefleur Borggreve
Mart Scholte op Reimer
The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Amber Dijkstra The Indian Maharadja - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Charlie Kleinenberg Zand-VDL - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Lisa Appels Zand-VDL - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Mart Scholte op Reimer The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Amber Dijkstra
Zoëy Smits
The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Charlie Kleinenberg
Lisa Appels
Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Sam Gierveld Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Sander de Haas VDL - CD
19:00 - 20:00 Dames Jong 1 Paul Loran VDL - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Maarten Brals
Sander de Haas
The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Wouter Leferink The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Gils Mueller-Ruhlandt Zand-VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames 2 Jan Pezie VDL - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Sam Gierveld Zand-VDL - AB
20:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep VDL - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
20:30 - 21:30 Dames 3 The Indian Maharadja - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Maarten Brals VDL - CD
20:30 - 21:30 Heren 2 The Indian Maharadja - AB
20:30 - 21:30 Heren 3 Zand-VDL - AB
20:30 - 21:30 Heren 4 Zand-VDL - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 K&B Floor Weurding VDL - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Macey Brummelhuis The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Begin junioren Marloes Borggreve The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Macey Brummelhuis VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Annefleur Borggreve VDL - CD
18:00 - 19:00 Mix 6E1 Floor Weurding The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Dames 4 Bastiaan Rosenbrand The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Fred Diele VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 VDL - AB
20:00 - 21:30 Begin Sen Fred Diele The Indian Maharadja - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 Joran te Lintelo The Indian Maharadja - CD
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 VDL - CD
20:00 - 21:30 Heren Vet LA Zand-VDL - CD
20:00 - 21:30 Woensdag Recreanten Zand-VDL - AB
20:30 - 21:30 Heren A VDL - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Rosalie Blaak VDL - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Charlie Kleinenberg The Indian Maharadja - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Lisa Appels The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Charlie Kleinenberg
Lisa Appels
The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Fleur van Munster VDL - AB
19:15 - 20:15 G-Hockey 1 Clemens van Munster
Anouk Veenstra
Bart Habing
Lidy Platel
Zand-VDL
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Sam Gierveld The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Sam Gierveld The Indian Maharadja - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
20:30 - 21:30 Dames Veterinnen A Clemens van Munster VDL - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Fred Diele The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Fred Diele The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Amber Dijkstra VDL - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Wouter Leferink VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Jill Broekema The Indian Maharadja - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Isa Kuipers
Mia Kuipers
Zand-VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Ilse Doldersum Zand-VDL - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Amber Dijkstra
Zoëy Smits
VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Fred Diele The Indian Maharadja - AB
18:30 - 19:30 Dames Jong 2 Joran te Lintelo The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Heren 4 Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Sander de Haas VDL - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Mart Scholte op Reimer VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames 3 Paul Loran The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Dames 4 Bastiaan Rosenbrand The Indian Maharadja - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Gils Mueller-Ruhlandt Zand-VDL - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Sander de Haas Zand-VDL - AB
20:30 - 21:30 Dames 2 Jan Pezie The Indian Maharadja - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Zand-VDL - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Maarten Brals VDL - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 VDL - CD
20:30 - 21:30 Heren 3 Zand-VDL - CD
20:30 - 21:30 Heren Jong 1 The Indian Maharadja - AB