Commissies

 

       
Commissie overzicht      
       
Technische Commissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Voorzitter Jan Pezie 06 41854028 tc@mhcalmelo.nl
       
Coördinatie senioren en veteranen      
  Huub Kienhuis 0611255331 huubkienhuis@hotmail.com
  Quirine Munnich   quirine.m@live.nl
  Tineke Meessen 06 34319877 tmeessen@gmail.com
       
       
Coördinatie recreanten      
  Naam Tel nummer Email
Zaterdagmorgen gemengd Wim Voogel 0546 490994 voogelwim@gmail.com
Woensdagavond recreanten Fred Diele 06 15339844 fdiele@gmail.com
Maandagavond beginners Fred Diele  06 15339844 fdiele@gmail.com
Woensdagavond heren Joop Boerekamps 06 33182189 jboerekamps@hetnet.nl
       
Coördinatie trainingen      
  Tineke Meessen 06 34319877 tmeessen@gmail.com
       
Junioren (10 t/m 18 jaar)      
  Naam Tel nummer Email
Jongens A/B/C/D

Richard Couwenbergh

06 20366696

richard.couwenbergh@gmail.com

 

Vacature

   
Meisjes A

Jan Pezie

06 41854028

jan_pezie@outlook.com

  Vacature    
Meisjes B Tjeerd Bax 06 43578060 t.bax@piusx.nl
Meisjes C

Carry Langejams

06 14419390

carrylangejans@gmail.com

 

Wilma Muller

06 10454878

wilmamuller72@gmail.com

Meisjes D11

Monique Haverkate

06 48661962

moniquehaverkate@gmail.com

  Wilco van der Hoek

06 15081773

wilcovanderhoek1207@gmail.com
       
       
Jongste Jeugd (t/m 9 jaar)      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator 8-tallen D/E-9 jr

Monique Haverkate

06 48661962

moniquehaverkate@gmail.com

  Wilco van der Hoek 06 15081773

wilcovanderhoek1207@gmail.com

Coördinator 6-tallen D/E-9 jr Hans Boonstra 06 51389620 4damesklem@gmail.com
Coördinator kabouters 5jr, benjamins 6jr, F-jes 7/8jr Boudien van Leussen 06 23129811 boudien@telfort.nl
       
G-hockey      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator Clem van Munster 06 18977927 clemvanmunster@gmail.com
       
Zaalhockey Naam Tel nummer Email
KNHB-competitie

 

   
TVO-competitie     

zaalhockey@mhcalmelo.nl

       
Kascommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Voorzitter Hein ter Brugge 06 10928699 hein.ter.brugge@12move.nl
Lid Arnold Buld 06 52594261 arnold.buld@gmail.com
Reservelid Jelle Schumer 06 53913266 jelle205@hotmail.com
       
Sponsorcommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Lid Harrold Filart 06 22660603 harrold.filart@kpnmail.nl
Lid Robert van Leussen 06 51076772 robertvanleussen@gmail.com
Lid Pieter van der Veen 06 25302064 pieter_0303@hotmail.com
Lid Annelot Hoekstra   sponsor@mhcalmelo.nl
Lid Arnold Buld   sponsor@mhcalmelo.nl
Lid Aart Warnaar   sponsor@mhcalmelo.nl
       
Wedstrijdsecretariaat      
Functie Naam Tel nummer Email
Wedstrijdsecretaris senioren Bas van Golde 06 54354008 wedstrijdsecretaris@mhcalmelo.nl 
Wedstrijdsecretaris jeugd Erich Bemelen 06 24603324 ws-junioren@mhcalmelo.nl
       
Arbitragecommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Begeleiding Igo Bremer 06 26528315 igobremer@gmail.com
Opleiding Clem van Munster 06 18977927 clemvanmunster@gmail.com
Indeling/opleiding Philip Schumer 06 53234810 philip.schumer@gmail.com
       
Materialen      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator Marlou van Munster 06 11179728 marlouvanmunster@gmail.com
       
Bar commissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Kas/ICT Hans-Peter Ponten 06 52344490 hans-peter@ponten.nl
Woensdagmiddagbar Petra van der Leij 06 20620094 pvdleij@icloud.com
Inkoop/assortiment Ellen Egberink 06 43954919 ellenegberink21@gmail.com
Inkoop/assortiment José Jansen Holleboom 06 31235087 jjholleboom@outlook.com
Barbezetting Carla Visschedijk 06 55540062 barcommissie@mhcalmelo.nl
Kasbeheer      
       
Sportiviteit en Respect      
Opper Ambasadeur Jan Willem Soek 06 83440163 

jwsoek@icloud.com

       
Veilig Sportklimaat VOG Jan Willem Soek 06 83440163 vog@mhcalmelo.nl
       
       
Vertrouwenscommissie      
Vertrouwenscontactpersoon José Jansen Holleboom 06 31235087 jjholleboom@outlook.com
Vertrouwenscontactpersoon Yvette Welmerink 06 51749368 aywelmerink@gmail.com
       
Website      
Functie Naam Tel nummer Email
Webmaster Robert van Leussen 06 51076772 webmaster@mhcalmelo.nl
       
Activiteiten commissie      
Maik Nieuwenhuis   06 52502542 maikenjoke@gmail.com
Ronald Koster   06 24808085 eurodredging@gmail.com
Kaz Benerink   06 18681292 kazzy_boy1@hotmail.com
Pieter van der Veen   06 25302064 pieter_0303@hotmail.com
Marlin Leemhuis      
Carla Visschedijk   06 55540062 barcommissie@mhcalmelo.nl
       
MaandagOchtendPloeg     Email
      mop@mhcalmelo.nl
       

 

 

 

 

 

Bestuurnieuws overzicht