Gebruiker

Wachtwoord
Wachtwoord vergeten
Eerste keer inloggen?
Commissies

Commissies

Technische Commissie

 

Functie

Naam

Telefoonnummer

Email

Voorzitter

Jan Pezie

0546 459861 / 06 41854028

tc@mhcalmelo.nl

 

 

 

 

Elftalcommissie  Dames en Heren

Tineke Meessen
Remko Gelmers
Mijndert van der Kraats

0546 825743  /  06 34319877
06 22392505
0546 499388  /  06 12166096

tmeessen@gmail.com
guru@live.nl
kraat095@planet.nl

 

 

 

 

Coördinatoren recreanten

 

 

 

Zaterdagmorgen gemengd

Wim Voogel

0546 490994

voogelw@home.nl

Woensdagavond dames

Fred Diele

0546 802903 / 06 52526273

fdiele@gmail.com

Maandagavond beginners

Fred Diele

0546 802903 / 06 52526273

fdiele@gmail.com

Woensdagavond heren

vacature

 

 

 

 

 

 

Junioren (10 t/m 18 jaar)

 

 

 

Elftalcoördinator Jongens A/B

Marc de Wit

0546 868464  /  06 10965693

mjdewit@hetnet.nl

Elftalcoördinator Jongens C/D

Marc de Wit

0546 868464  /  06 10965693

mjdewit@hetnet.nl

Elftalcoördinator Meisjes A/B/C

Jan Pezie

0546 459861  /  06 41854028

jan_liesbeth@hotmail.com

Elftalcoördinator Meisjes D11

Monique Haverkate

074 2591232  /  06 20594904

moniquehaverkate@gmail.com

 

 

 

 

Jongste Jeugd (t/m 9 jaar)

 

 

 

Coördinator achttallen D/E -  9 jaar

Monique Haverkate

074 2591232  / 06 20594904

moniquehaverkate@gmail.com

Coördinator zestallen D/E -  9jaar

Wilco van der Hoek

0546 459518  / 06 15081773

vanderekke@home.nl

Coördinator  F-jes – 7/8 jaar                         Benjamins  - 6 jaar                    Kabouters – 5 jaar

Boudien van Leussen

0548 544100  /  06 23129811

boudien@telfort.nl

 

 

 

 

G-hockey

Clem van Munster

06 18977927

g-hockey@mhcalmelo.nl

 

 

 

 

Zaalhockey

Inge Spaai

0546 432938  /  06 50207003

ingespaai@planet.nl

 

Clem van Munster

0546 812365 / 06 1897 7927

clemvanmunster@gmail.com

 

Erich Bemelen

0546 821786  /  06 24603324

erich.bemelen@ziggo.nl

 

Fred Diele

0546 802903 / 06 52526273

fdiele@gmail.com

Kascommissie

Functie

Naam

Telefoonnummer

Email

Voorzitter

Erich Bemelen

06 24603324

erich.bemelen@ziggo.nl

Lid

Ben Wiggers

06 51220776

ben@wiggers.nl

Reservelid

Hein ter Brugge

06 10928699

hein.ter.brugge@12move.nl

 

Sponsorcommissie

Functie

Naam

Telefoonnummer

Email

 

Harrold Filart

06 53321808

sponsor@mhcalmelo.nl 

 

Rene Dijkers

06 23120349

renedijkers@hotmail.com 

 

Robert van Leussen

06 51076772

robertvanleussen@gmail.com

 

Job Klaasen

06 18303866

jobw.klaassen@gmail.com 

 

Pieter van der Veen

06 25302064

pieter_0303@hotmail.com 

 

Henk Wegter

06 52644634

henkwegter@gmail.com 

 

Coördinatoren

Functie

Naam

Telefoonnummer

Email

Wedstrijden

 

 

 

Wedstrijdsecretaris senioren

Joost Koenen

0546 860585  /  06 23481040

wedstrijdsecretaris@mhcalmelo.nl 

Wedstrijdsecretaris jeugd

Erich Bemelen

0546 821786  /  06 24603324

erich.bemelen@gmail.com

 

 

 

 

Arbitrage / Scheidsrechters

 

 

 

 

George Haarhuis

0546 871370

g.haarhuis@home.nl

 

Clem van Munster

06 18977927

clemvanmunster@gmail.com

 

Philip Schumer

06 53234810

philip.schumer@gmail.com

 

 

 

 

Materialen

 

 

 

 

Marlou van Munster

0546 812365

marlouvanmunster@gmail.com

 

 

 

 

Beheer clubhuis

 

 

 

Kas/ITC

Hans-Peter Ponten

06 52344490

hans-peter@ponten.nl

Algemene barzaken

Hendrine Hoekstra

06 52140479

fam.rhoekstra@kpnmail.nl

Assortiment/inkoop

Ellen Egberink

06 43954919

ellenegberink@gmail.com

Inkoop/midweekplanning

José Jansen Holleboom

06 31235087

jjholleboom@home.nl

Zaterdag- en zondagplanning

Carla Visschedijk

06 55540062

vis62@hotmail.nl

 

 

 

 

Website

 

 

 

Redactie

Joost Koenen

06 23481040

j.c.koenen@ziggo.nl

 

Fred Diele

06 15339844

fdiele@gmail.com


Door op de link te klikken vind u een overzicht van alle commissies en coördinatoren.

Geschorst ivm afwezig voor fluiten
Laat het je niet ook overkomen.
Als je niet kan, regel een vervanger!












'
Copyright 2014 MHC Almelo | Built with AllUnited powered by IS4C | Sitemap