Gebruiker

Wachtwoord
Wachtwoord vergeten
Eerste keer inloggen?
Commissies

 

       
Commissie overzicht      
       
Technische Commissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Voorzitter Jan Pezie 06 41854028 tc@mhcalmelo.nl
Coördinatie senioren  en  veteranen Tineke Meessen 06 34319877 tmeessen@gmail.com
  Remko Gelmers 06 12166096 remkogelmers@live.nl
       
Coördinatie recreanten      
  Naam Tel nummer Email
Zaterdagmorgen gemengd Wim Voogel 0546 490994 voogelwim@gmail.com
Woensdagavond recreanten Fred Diele 06 15339844 fdiele@gmail.com
Maandagavond beginners Fred Diele  06 15339844 fdiele@gmail.com
Woensdagavond heren Joop Boerekamps 06 33182189 jboerekamps@hetnet.nl
       
Junioren (10 t/m 18 jaar)      
  Naam Tel nummer Email
Jongens A/B/C/D Marc de Wit 06 10965693 mjdewit@hetnet.nl
Meisjes A Jan Pezie 06 41854028 jan_pezie@outlook.com
Meisjes B Tjeerd Bax 06 43578060 t.bax@piusx.nl
Meisjes C Carry Langejams 06 14419390 carrylangejans@gmail.com
Meisjes D11 Monique Haverkate 06 48661962 moniquehaverkate@gmail.com
       
Jongste Jeugd (t/m 9 jaar)      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator 8-tallen D/E-9 jr Hans Boonstra 06 51389620 4damesklem@gmail.com
Coördinator 6-tallen D/E-9 jr Wilco van der Hoek 06 15081773 wilcovanderhoek1207@gmail.com
Coördinator kabouters 5jr, benjamins 6jr, F-jes 7/8jr Boudien van Leussen 06 23129811 boudien@telfort.nl
       
G-hockey      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator Clem van Munster 06 18977927 clemvanmunster@gmail.com
       
Zaalhockey Naam Tel nummer Email
KNHB-competitie Erich Bemelen 06 24603324 erich.bemelen@gmail.com
TVO-competitie  Erich Bemelen 06 24603324 erich.bemelen@gmail.com
Training Fred Diele 06 15339844 fdiele@gmail.com
       
Kascommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Voorzitter Hein ter Brugge 06 10928699 hein.ter.brugge@12move.nl
Lid Arnold Buld 06 52594261 arnold.buld@gmail.com
Reservelid Jelle Schumer 06 53913266 jelle205@hotmail.com
       
Sponsorcommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Lid Harrold Filart 06 22660603 harrold.filart@kpnmail.nl
Lid Robert van Leussen 06 51076772 robertvanleussen@gmail.com
Lid Job Klaasen 06 18303866 jobw.klaasen@gmail.com 
Lid Pieter van der Veen 06 25302064 pieter_0303@hotmail.com
Lid Annelot Hoekstra   sponsor@mhcalmelo.nl
Lid Arnold Buld   sponsor@mhcalmelo.nl
Lid Aart Warnaar   sponsor@mhcalmelo.nl
       
Wedstrijdsecretariaat      
Functie Naam Tel nummer Email
Wedstrijdsecretaris senioren Joost Koenen 06 23481040 wedstrijdsecretaris@mhcalmelo.nl 
Wedstrijdsecretaris jeugd Erich Bemelen 06 24603324 ws-junioren@mhcalmelo.nl
       
Arbitragecommissie      
Functie Naam Tel nummer Email
Begeleiding Igo Bremer 06 26528315 igobremer@gmail.com
Opleiding Clem van Munster 06 18977927 clemvanmunster@gmail.com
Indeling/opleiding Philip Schumer 06 53234810 philip.schumer@gmail.com
       
Materialen      
Functie Naam Tel nummer Email
Coördinator Marlou van Munster 06 11179728 marlouvanmunster@gmail.com
       
Beheer clubhuis      
Functie Naam Tel nummer Email
Kas/ICT Hans-Peter Ponten 06 52344490 hans-peter@ponten.nl
Woensdagbar/opleidingen Hendrine Hoekstra 06 52140479 fam.rhoekstra@kpnmail.nl
Inkoop/assortiment Ellen Egberink 06 43954919 ellenegberink21@gmail.com
Inkoop/assortiment José Jansen Holleboom 06 31235087 jjholleboom@outlook.com
Barbezetting Carla Visschedijk 06 55540062 barcommissie@mhcalmelo.nl
Kasbeheer Andrea Robijn 06 11001396 andrea@aessis.nl
       
Website      
Functie Naam Tel nummer Email
Redactie Joost Koenen 06 23481040 mhcalmelo@mhcalmelo.nl
  Fred Diele 06 15339844 fdiele@gmail.com
  Robert van Leussen 06 51076772 robertvanleussen@gmail.com 
       
MaandagOchtendPloeg     Email
      mop@mhcalmelo.nl
       
Geschorst ivm afwezig voor fluiten
Laat het je niet ook overkomen.
Als je niet kan, regel een vervanger!











Copyright 2016 MHC Almelo | Built with AllUnited powered by IS4C | Sitemap